Haber

İstanbul Valiliği Cumhuriyet Bayramı provası nedeniyle trafiği kapattı

İstanbul Valiliği, Vatan Caddesi’nde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı genel provasının yapılacağı 24 Ekim Salı günü trafiğe kapatılacak yolları ve alternatif güzergahları duyurdu.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, bugün yapılması planlanan Cumhuriyet Bayramı genel provası, Yabancı Dil Sınavı (YDS) ile askeri personelin katılacağı Uzmanlık Seçme Sınavı’nın aynı tarihe denk gelmesi nedeniyle 24 Ekim Salı günü gerçekleştirilecek. aynı gün.

Bu kapsamda Salı günü saat 06.00’dan prova bitimine kadar trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar belirlendi.

Buna göre Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) üzerinde gidiş-gelişler trafiğe kapatılacak. Yine D-100 kuzey ve güney yönlerinden Edirnekapı, 10. Yıl, Oğuzhan, Sofular, Halıcılar, Akdeniz, Akşemsettin ve Ordu caddeleri ile Atatürk Bulvarı ve Keçeci Meydan Caddesi’nden Adnan Menderes Bulvarı girişleri ve ulaşım sağlayan tüm yollar ona. Sokak ve caddelerde trafik akışı olmayacak.

Helal Yolun güney yönü de Bayrampaşa kavşağından itibaren trafiğe kapatılacak, trafik akışı yan yola yönlendirilecek.

Bu yollara alternatif olarak Turgut Özal Bulvarı (Millet Caddesi), Fevzipaşa Caddesi, Atatürk Bulvarı ve Kıyı Kennedy Caddesi kullanılabilir.

golbasiajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu