Teknoloji

Steam’de Haftanın En Çok Satanlar: Dünyada Neler Oynanıyor?

Yılın sonuna yaklaşırken oyun dünyasının en hareketli zamanlarından geçiyoruz. Gelin gelin geçtiğimiz hafta dünya genelindeki oyuncuların hangi yapımları tercih ettiğine bir göz atalım.

1. Tüm hataları ve günahlarıyla Counter-Strike 2…

Artık sürpriz değil çünkü beklendiği gibi bu hafta da listenin başında Counter-Strike 2 yer alıyor. Oynaması tamamen ücretsiz olan oyun, sorunlu çıkışının ardından hâlâ yanılgılarla boğuşsa da oyuncuların alışkanlıklarının kolay kolay değişmesi pek mümkün görünmüyor.

2. Apex Legends, battle royale bayrağını taşıyor.

Battle royale patlaması sırasında ortaya çıkan ve ortadan kaybolan birçok rakibin arasında hala ayakta duran Apex Legends, bu hafta 13 sıra yükselmeyi başardı ve ikinci sıraya yerleşti.

3. Bütün dünya belediye lideri olmayı hedefliyor!

Çünkü Cities: Skylines 2’nin satış grafiği de bunu destekliyor. Çok sevilen bir şehir kurma ve simülasyon oyunu olan ilki heyecanla bekleniyordu ancak Steam incelemeleri çoğunlukla olumsuz. Bakalım geliştirme ekibinin hamleleri durumu kurtarmaya yetecek mi?

4. Küresel tutkumuz futbol olmadan var olamaz.

Tüm eleştirilere rağmen EA Sports FC 24 listelerin başında kalmayı sürdürüyor. Oyun çıktığı günden bu yana Ultimate Team modundan hatalarına, yenilik eksikliğinden kadın futbolcularla ilgili tuhaf tartışmalara kadar pek çok açıdan eleştirildi ancak uzun süre ilk beşten düşmeyecek gibi görünüyor. zaman.

5. Bu oyuna aşık olabilir miydik?

Sadece bu yılın değil son birkaç yılın da en çok konuşulan oyunlarından biri olan Baldur’s Gate 3, türü itibariyle niş bir kitleye hitap etse de Larian Studios, CRPG ile ilk kez tanışan oyuncuları bile etkiledi. bize sunduğu ‘oyun gibi oyun’ ile. Sonuç ortada!

Listenin geri kalanı şu şekilde:

  • Görev çağrısı

  • Diablo 4

  • Futbol Menajeri 2024

  • Savaş Alanı 2042

  • Euro Kamyon Simülatörü 2

haber-sultanhisar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu